Przedstawiciel Handlowy

Consulting Group

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor żywności EKO poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na region : poznańskie i lubuskie.

Poszukujemy ludzi zaangażowanych z pasją chcących rozwiajć się wraz z firmą. Potrafiących wnieść interesujące wartości do tworzonego zespołu.
Do podstawowych zadań PH będzie należało wykonanie otrzymanych planów sprzedażowych na swoim terenie a w szczególności :
- poszukiwanie nowych klientów oraz
- regularne odwiedzanie swoich klientów,
- zapewnienie obecności produktów na półkach, merchanidising;
- kreacja i wykonanie planów akcji lokalnych na obsługiwanym obszarze;
- monitorowanie działań konkurencji;
- budowanie dobrych relacji z klientami;
- administracja pracy zgodnie z wytycznymi przełożonego ( raportowanie pracy );

Wymagania

Wymagania :
jesteśmy elastyczni co do wymagań , najważniejsze to uczciwość, zaangażowanie, chęć pracy a co za tym idzie :
samodyscylina, dobra organizacja,
2 lata doświadczenia w pracy Przedstawiciela udokumentowanej sukcesami
referencje na życzenie

Oferujemy pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie,
Kandydat / kandydatka otrzyma umowę o pracę na pełen etat oraz narzędzia umożliwiające wykonywanie pracy ( samochód oraz tel. służbowy ).

Prezentacja firmy

Firma Consulting Group postanowiła rozwinąć swoją działalność o n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi