Przedstawiciel Handlowy

Yuucon Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się Startupem! Budujemy potężną firmę w oparciu o portal internetowy skierowany do miłośników zwierząt domowych

KOGO poszukujemy?
• Osoby, która przede wszystkim kocha zwierzęta - w końcu to portal o zwierzętach
• Kogoś, kto posiada własny samochód - musisz mieć czym dojechać do klientów
• Człowieka z nieprzeciętną osobowością, dynamicznego, efektywnego, ciekawego oraz gotowego zaangażować się w działalność firmy - my tacy jesteśmy więc oczekujemy tego samego od ciebie
• Osoby zdyscyplinowanej, która potrafi planować swoją pracę oraz pracować na samodzielnym stanowisku - będziesz oddalony/a od siedziby spółki pracując w terenie, choć oczywiście będziemy się często widywać i udzielać ci pełnego wsparcia
• Kogoś komunikatywnego - będziesz miał/a do czynienia z wieloma klientami, którzy będą chcieli sobie porozmawiać na różne tematy

CO dajemy w zamian?
• Stałe wynagrodzenie + prowizje + premie – sądzimy, że będziesz bardzo zadowolony/a
• Ciekawą pracę o przyjemnej tematyce – przecież to portal o zwierzętach, ta praca może stać się twoją pasją!
• Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego – jesteśmy Startupem nie skostniałą korporacją wszystko rozwija się w firmie w bardzo dynamicznym tempie

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy- dopisz kilka zdań ( 2- 3 nie musisz się rozpisywać) na temat tego dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijający się Startup w głównej mierze posiadający port... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 100PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi