Opis stanowiska pracy

Firma 2W Sp. z o. o. zatrudni przedstawiciela handlowego na zasadzie umowy agencyjnej z terenu woj. kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego. Obsługiwane rynki: car refinish, producenci mebli, stocznie jachtowe.

Podstawowe zadania:

  1. Reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  2. Realizacja celów sprzedażowych
  3. Pozyskiwanie nowych klientów
  4. Przygotowanie ofert handlowych
  5. Wdrażanie i promowanie produktów firmy

Wymagania:

  1. Samodzielność w organizacji pracy
  2. Zorientowanie na osiąganie celów
  3. Dyspozycyjność i chęć do pracy
  4. Wykształcenie min. średnie
  5. Prawo jazdy kat. B
  6. Znajomość przynajmniej jednej z wymienionych branż: lakiery samochodowe, lakiery do drewna, lakiery przemysłowe, kompozyty do budowy jachtów, osprzęt lakierniczy, materiały ścierne i polerskie
  7. Podstawowa znaość obsługi komputera

Oferujemy:

  1. Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  2. Możliwość stałego dokształcania się
  3. Samochód służbowy
  4. Laptop i telefon
  5. Bonusy oraz inne benefity (np. karnet na siłownię)

Prezentacja firmy

Firma z branży chemicznej. Producent i dystrybutor lakierów samochodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria