Human Resources Poland Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Północno-Centralna Polska

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z określonego obszaru.
  • Opieka nad stałymi Klientami.
  • Współpraca z działem serwisu.
  • Kontakt z centralą w Korei Południowej.
  • Regularne spotkania w siedzibie firmy w Katowicach

Wymagane:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym.
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Wysokie zdolności interpersonalne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność trafnej oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta.
  • Motywacja do osiągania dobrych wyników, determinacja i samodzielność.
  • Skuteczność w procesie sprzedaży.
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji.
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Współpracę na zasadzie samozatrudnienia.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość samorealizacji i satysfakcji.
  • Niezbędne do wykonywania zadań narzędzia (samochód, komputer, telefon).
  • Perspektywę rozwoju zawodowego.