Przedstawiciel Handlowy

FHUP ABLER Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w PŁOCKU osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska:

  • obsługa i rozwijanie sieci sprzedaży na podległym terenie
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizowanie planów sprzedaży
  • aktywne doradztwo
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • zmysł handlowy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.