Opis stanowiska pracy

Firma MENTOR to wiodący polski producent oraz importer specjalistycznego sprzętu audiowizualnego. Świadczymy usługi głównie dla sektora edukacyjnego i instytucjonalnego. Wyróżnia nas dbałość o klienta i odpowiedzialność. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, elokwentną i chętną do pracy dołącz do nas ; poszukujemy osób z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego lub mazowieckiego na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

Gwarantujemy interesującą i stabilną pracę oraz wysokie wynagrodzenie.

Opis stanowiska:

-orientacyjny zakres oferowanego sprzętu: pracownie do nauki języków, systemy konferencyjne i do głosowania, sprzęt audiowizualny, interaktywny i nagłaśniający.

-realizowanie ustalonych planów sprzedaży

-utrzymywanie efektywnych relacji z klientami i dystrybutorami i pozyskiwanie nowych

-badanie rynku, kontrola satysfakcji klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

-monitoring działań konkurencji w powierzonym regionie

-przygotowywanie ofert, umów leasingowych

-promocja produktów firmy w powierzonym regionie

-zaangażowanie w działania marketingowe i reklamę

-organizacja i prowadzenie szkoleń

Wymagania:

-doświadczenie w sprzedaży

-wykształcenie wyższe

-dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

-gotowość do odbywania podróży służbowych

-wzorowa organizacja czasu pracy, rzetelność, samodzielność, kreatywność, skuteczność w realizowaniu celów

-prawo jazdy kategorii B

-znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do osiąganych wyników

-nielimitowany czas pracy

-udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach

-niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma MENTOR to wiodący polski producent oraz importer specjalist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi