Przedstawiciel handlowy

STI Group Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma STI GROUP Sp. z.o.o właściciel marki „LINCOS - Wyposażenie warsztatów samochodowych”. poszukuje pracownika na stanowisko :
przedstawiciela handlowego.

Sprzedaż będzie dotyczyła produktów marki : ”LINCOS”
www.lincos24.pl

DO OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO :
-Aktywna sprzedaż produktów firmy
-Budowanie relacji Partnerskich z Klientami
-Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert
-Analiza rynku i przygotowywanie raportów

OCZEKUJEMY:
Doświadczenie w sprzedaży
Znajomość branży motoryzacyjnej
Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
Samodzielność i inicjatywa
Prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:
Stabilną i rozwojową pracę w nowoczesnej firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus system prowizyjny).
Szkolenia na stanowisku pracy.
Umowę o pracę lub działalność gospodarczą.
Miłą atmosferę pracy.
Wszelkie niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Prezentacja firmy

Oficjalny dystrybutor na Polskę marki Lincos. <br/>Hurtowa i deta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive