Przedstawiciel Handlowy

Glasdon Europe AB

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Glasdon Europe AB jest częścią Glasdon Group Limited, lidera na brytyjskim rynku, z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w skutecznym projektowaniu, produkcji i marketingu innowacyjnych, zaawansowanych i unikalnych produktów. Obecnie Glasdon Europe AB bezpośrednio dostarcza swoje produkty do Polski, Niemiec, Szwecji, Norwegii oraz Danii.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Polska zachodnia, Niemcy
Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, lubuskie lub zachodniopomorskie

W związku z nieustannym rozwojem, przed doświadczonymi i odnoszącymi sukcesy Przedstawicielami Handlowymi stawiamy możliwość dołączenia do naszego zespołu.

Raportujący do Managera Operacyjnego w Wielkiej Brytanii, pracujący na zasadzie home office kandydaci powinni posiadać znakomite umiejętności organizacyjne, niezbędne do prowadzenia działań na dużym obszarze, motywację do zwiększenia udziału nowych przedsiębiorstw w prowadzonej sprzedaży oraz inicjatywę w działaniu. Rejon pracy to zarówno teren zachodniej Polski jak i całych Niemiec dlatego poszukujemy osoby, która będzie w stanie często podróżować do Niemiec.

Inne wymagania na tym stanowisku:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację w kontaktach handlowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów i planów sprzedażowych
  • Pewność siebie i umiejętność współpracy handlowej z największymi rządowymi, jak i pozarządowymi organizacjami
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność prezentowania produktów

Jeśli chcesz współtworzyć sukces firmy, która ceni swoich pracowników, dba o ich długoterminowy rozwój i oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia dodatkowe, zależne od wysokości sprzedaży premie oraz samochód służbowy – prosimy o przesłanie CV. Akceptujemy podania tylko w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Grupa Glasdon rozwinęła się z jednoosobowej firmy założonej 50 lat temu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing