Przedstawiciel Handlowy

F.P.H.U. TTM

Małopolska, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Handlowa działająca w branży wyposażenia kościołów poszukuje osoby na stanowisko – Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientem,
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
• Monitorowanie potencjału klientów na rynku,
• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
• Duże zdolności organizacyjne, samodyscyplina,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość obsługi komputera,
• Mile widziana znajomość branży wyposażenia kościołów i dewocjonaliów;

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy [możliwość pracy jako dodatkowa],
• Dużą samodzielność,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów na rozwój,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Firma TTM działa od 2002 roku zajmując się handlem zagranicznym w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi