Opis stanowiska pracy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane oraz hydroizolacje.

Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – CORTINA– segment płytek ceramicznych

Nr ref. 1/LU/2017

Miejsce pracy: LUBLIN

Opis stanowiska:

• Aktywne pozyskiwanie inwestycji.

• Realizowanie planów sprzedaży.

• Przygotowywanie ofert handlowych.

• Doradztwo techniczne i produktowe.

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z architektami.

• Współpraca z inwestorami i wykonawcami.

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje

• Min. średnie wykształcenie.

• Doświadczenie na rynku inwestycji budowlanych.

• Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi, inwestorami i wykonawcami.

• Znajomość technik sprzedaży.

• Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.

• Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

• Dyspozycyjność.

• Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

• Znajomość środowiska MS Office.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami.

• Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Karty Multi Sport.

• Grupowe ubezpieczenie na życie.

• Dużą samodzielność.

• Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Prezentacja firmy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta