Przedstawiciel Handlowy

Klient Infopraca.pl

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży zoologicznej poszukuje przedstawiciela handlowego na ternie województwa łódzkiego ( Polski Centralnej ).

Zadania:

● Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
● Prezentacje produktowe w sklepach zoologicznych
● Tworzenie bazy danych placówek handlowych
● Realizowanie polityki handlowej firmy
● Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Firma oferuje:

● Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
● Atrakcyjny system premiowy
● Szkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
● Narzędzia: samochód, telefon,tablet

Wymagania

● Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
● Doświadczenie w sprzedaży
● Doświadczenie w tworzeniu bazy danych
● Silna motywacja i orientacja na wyniki
● Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
● Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok czynnej jazdy)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi