przedstawiciel handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży hutniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 30450
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie złomu stalowego zgodnie z budżetem i wyznaczonymi celami handlowymi
  • negocjowanie jak najniższych cen zakupu
  • utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami, poprzez wizyty handlowe, spotkania i rozmowy
  • planowanie i koordynowanie odbioru kontenerów ze złomem dla zespołu Kierowców
  • monitorowanie i dbanie o jakość dostarczonego złomu
  • monitorowanie działań dostawców
  • przygotowywanie ofert
  • raportowanie wyników pracy przełożonym (poprzez raporty tygodniowe, miesięczne) zgodnie z wyznaczonymi regułami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego- aktywna sprzedaż u klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość MS Office
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • umiejętność motywowania i zarządzania niewielkim zespołem
  • dynamika w działaniu

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa plus system premiowy)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)