Przedstawiciel Handlowy

Skosztuj Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Coraz trudniej jest dostać dobrej jakości żywność. Dlatego postanowiliśmy ułatwić dostęp do takiej żywności poprzez dystrybuowanie jej do sklepów, które odwiedza każdy z nas. Rozwijamy się i szukamy osoby, która zostanie naszym Przedstawicielem Handlowym.
Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych punktów handlowych (sklepów). Za każdego nowego klienta otrzymasz stałe wynagrodzenie. Oferujemy również premię w postaci prowizji od obrotu, pozyskanych przez Ciebie sklepów.
Będzie ona rosła z każdym nowym punktem handlowym. W naszym systemie możesz otrzymać podwyżkę w każdym miesiącu. Wszystko zależy od Ciebie.

Oferujemy
- atrakcyjny system prowizyjny
- możliwość rozwijania własnych umiejętności
- premie za osiągane wyniki
- wynagrodzenie minimum 2000zł.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w branży FMCG.
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu.
- forma zatrudnienia - preferowana własna działalność.

Prezentacja firmy

Misją firmy jest propagowanie odpowiedzialnego żywienia, promowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management