Opis stanowiska pracy

Twoja kariera w sprzedaży ekskluzywnych win

Jesteśmy wiodącą marką w branży winiarskiej.

Naszym klientom dostarczamy prosto do domu wina świata i doradzamy im poprzez indywidualny kontakt.

Dzięki niezobowiązującym degustacjom tego fascynującego produktu przekształcamy naszych klientów w znawców i smakoszy.

W przeświadczeniu, iż nasz rozwój i sukces w znacznym stopniu zależą od kwalifikacji i motywacji naszych Przedstawicieli, poszukujemy silnych osobowości, które będą aktywnie współkształtować przyszłość Firmy. Dlatego też umożliwiamy elastyczną drogę rozwoju zawodowego i indywidualne wsparcie.

Do naszych biur sprzedaży poszukujemy Doradców d/s Wina z rejonu Kraków/Tarnów - małopolskie

Oczekiwany profil Kandydata:

  • motywacja do podjęcia pracy w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej
  • gotowość do kontaktów z klientem, umiejętność zawierania umów sprzedaży
  • elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielne metody pracy
  • prawo jazdy, własny samochód
  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • gwarancję finansową w okresie wdrażania się w działalność Firmy
  • pewność wynikającą z pracy w dużym przedsiębiorstwie odnoszącym sukcesy
  • urozmaiconą pracę
  • treningi i bezpłatne seminaria wprowadzające
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie zgodne z osiąganymi wynikami
  • pewny start bez konieczności dodatkowych inwestycji

Jako Doradcy d/s Wina wszystkie drogi do sukcesu stoją przed Wami otworem.

Doświadczenie w sprzedaży i miłość do wina są mile widziane, nie są jednak koniecznym warunkiem do podjęcia pracy w naszej Firmie.

  • Znajomość branży winiarskiej nie jest Waszą mocną stroną?
    - Przekażemy Wam całą wiedzę o winie.
  • Nie pracowali Państwo dotychczas w sprzedaży?
    - Zapoznamy Was z nowoczesnymi technikami sprzedaży

Dobre wyniki otwierają różnorodne możliwości awansu zawodowego, na życzenie możliwa również działalność za granicą.

Prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny wraz z CV ze zdjęciem)

Prezentacja firmy

Pieroth Polska Sp.z o. o. jest częścią międzynarodowej grupy WIV zajmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta