RAMSAT_S.A.

Tajemnicą naszego sukcesu jest połączenie doświadczenia, profesjonalizmu i innowacyjności. Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Łączy nas radość z pracy i wspólna pasja działania.
Dołącz do zespołu Orange.

Ramsat SA partner Orange poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków, Łódź, Katowice i okolice, Lublin, Rzeszów

Oczekujemy:

  • posiadania doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub chęci jej założenia
  • przedsiębiorczości i kreatywności
  • silnej motywacji do pracy

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • sprzedaż usług Orange Polska
  • obsługa obecnych klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunki marki Orange

Oferujemy Ci:

  • umowę współpracy z renomowaną, stabilną firmą
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne- brak górnego limitu wynagrodzenia
  • wsparcie finansowe przez pierwsze 5 miesięcy
  • wsparcie szkoleniowe oraz HR przez cały okres współpracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania
aplikacji (cv, list motywacyjny), klikając:

Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

RAMSAT_S.A.