Przedstawiciel Handlowy

PHU Krzysztof Maluśki

Kościan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zgłoś się do Nas. Oferujemy pracę na stanowisku

HANDLOWCA

branża motoryzacyjna

(sprzedaż filtrów, klocków hamulcowych i olejów)

miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Lubi sprzedawać i negocjować (mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego),
  • Łatwo nawiązuje kontakty i potrafi je pielęgnować,
  • Potrafi zorganizować swój czas pracy i lubi współpracować w zespole,
  • Jest sumienna i konsekwentna w działaniu,
  • Ma czynne prawo jazdy kat. B
  • Sprawnie wykorzystuje komputer (pakiet Office i internet),

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

<br/> <br/>P.H.U Krzysztof Maluśki działa na rynku od roku 1991 i w chw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management