Opis stanowiska pracy

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Negocjowanie warunków współpracy,
• Realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

• Wykształcenie średnie,
• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość technik sprzedażowych,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Konkurencyjne wynagrodzenie + system prowizyjny uzależniony od wyników,
• Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Dodatkowe benefity.

Osoba kontaktowa:
Klaudia Szpila
Nr telefonu: 12 375 14 08

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie