Opis stanowiska pracy

VISUAL EFFECT - firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnych kampanii reklamowych. W związku z dynamicznym rozwojem całkowicie nowego projektu – aplikacji mobilnej all in one (Navishopper), poszukujemy dynamicznych osób w charakterze:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontrahentów do współpracy;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dedykowanymi do projektu działami Galerii Handlowych;
  • Spotkania z osobami decyzyjnymi sieci handlowych
  • Wspieranie swoimi pomysłami rozwój produktu;

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w handlu;
  • Umiejętność prowadzenia budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętność analitycznego myślenia i chęć poznawania nowych technologii IT;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Nastawienie na osiąganie założonych wspólnie celów, dynamizm, zaangażowanie, pozytywne myślenie, otwartość na realizację wyzwań i obowiązkowo uśmiech :)
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z dużym potencjałem;
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, smartphone)
  • Umowę o pracę lub dogodną formę zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy :)

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

SIGMA GROUP DK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż