Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, lidera w swojej branży, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 24374
Praca stała
Lokalizacja: Kalisz

Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o ekspozycję i komunikację marek strategicznych zgodnie ze strategią firmy
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • dbanie o wynik finansowy oraz realizację wyznaczonych wskaźników pracy
  • monitorowanie aktywności konkurencji

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • wykształcenia min. średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjności i skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera i urządzeń typu hand-held.

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny)
  • niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)