Opis stanowiska pracy

Firma, działająca na rynku od ponad 30 lat, w związku z rozszerzaniem profilu działalności o produkcję alkoholów wysokoprocentowych w segmencie premium poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zadania:
• Opracowanie strategii sprzedaży dla nowych produktów
• Stworzenie sieci sprzedaży
• Zbudowanie zespołu, dobór personelu działu handlowego
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,
• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w strukturach sprzedaży w branży alkoholowej,
• Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• Determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
• Odpowiedzialność i rzetelność,
• Systematyczność i konsekwencja w działaniu,
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
• Wysoka kultura osobista.
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prezentacja firmy

Manufaktura Alkoholi Tradycyjnych jest nową marką wprowadzającą na rynek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi