Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy młodej, odpowiedzialnej i dynamicznej osoby do pracy w charakterze przedstawiciela handlowego na teren województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.
Wymagania:
- zdolność do szybkiego opanowania firmowego software’a
- uporządkowane i zorganizowane podejście do obowiązków i zadań
- solidność , rzetelność, obowiązkowość
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży kosmetyków
- preferowane miejsce zamieszkania Kwidzyń, Tczew, Starogard Gdański, Grudziądz, Malbork i okolice
- własna działalność gospodarcza
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- ciekawą pracę z perspektywami na ciągły rozwój w prężnie działającej firmie kosmetycznej
- samochód służbowy,
- tablet, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesyłanie CV mailem z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Elfa Pharm Polska działa w Krakowie z potrzeby dostarczania Polko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing