Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentowanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych, kreatywność
  • umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami
  • silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe
  • motywacyjny system prowizyjny
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego oraz awansu
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma Golmeb działa na rynku już od 1990 roku. Naszą specjalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management