Arra Group Sp. z o.o. Sp. k.
ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY. Obecnie, do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Głogów

Firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki
• Pozyskiwanie Klientów
• Nawiązywanie stałej współpracy
• Obsługa i dbałość o Klientów firmy
• Negocjowanie warunków współpracy
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Prowadzenie stosownej dokumentacji
• Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami
• Udział w targach międzynarodowych i imprezach branżowych
• Monitoring rynku

Co oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Samodzielne stanowisko pracy

Czego wymagamy

• Doświadczenia na stanowisku handlowym w branży farmaceutycznej lub transportowej
• Zdolności negocjacyjnych oraz interpersonalnych
• Wysokich umiejętności komunikacyjnych
• Umiejętności sprzedażowych
• Biegłej znajomości języka angielskiego
• Wysokiej kultury osobistej
• Gotowości do częstych wyjazdów służbowych
• Prawa jazdy kat. B
• Samodzielności w działaniu
• Mile widziana umiejętność wykorzystania narzędzi Database/Salesforce, LinkedIn, Rapportive, Brand24

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.