PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Projektanci Kariery

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: północna Polska

OBOWIĄZKI
• Sprzedaż nowoczesnych mebli na terenie północnej Polski
• Pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
• Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
• Negocjowanie warunków współpracy z firmami
• Posprzedażowa obsługa klienta
• Sporządzanie raportów sprzedaży
• Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

WYMAGANIA
• Wykształcenie minimum średnie
• Ponad trzyletnie doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej
• Portfel klientów z branży meblarskiej lub pokrewnych
• Bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych
• Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość języków niemieckiego i angielskiego
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Wytrwałość w dążeniu do celu i orientacja na wyniki
• Samodzielność

OFERUJEMY
• Pracę od zaraz
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Nienormowany czas pracy
• Pracę pełną wyzwań oraz bezpośredni wpływ na rozwój firmy
• Służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie