PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BLIRT S.A.

Gdańsk, pomorskie

BLIRT S.A.

Od: BLIRT S.A.
Miejsce pracy: Gdańsk

BLIRT S.A. jest polską firmą badawczo-rozwojową, poszukującą rozwiązań w zakresie innowacyjnej biotechnologii. Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, głównie do badań naukowych, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR. W związku z silnym rozwojem sprzedaży poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. 50% czasu pracy w biurze firmy w Gdańsku, 50% wyjazdy służbowe.

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, której profil łączy fachową wiedzę z zakresu biologii molekularnej z doświadczeniem marketingowo-sprzedażowym.

Najważniejsze zadania:

  • Realizacja polityki sprzedaży produktów BLIRT.
  • Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców.
  • Sprzedaż produktów BLIRT na podległym terenie.
  • Doradztwo merytoryczne i naukowe dla Klientów w obszarze stosowanych rozwiązań.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych Klientów, w tym nawiązywanie kontaktów bezpośrednich (telefon/e-mail) oraz organizowanie i przeprowadzanie spotkań.
  • Prezentacja oferty produktów BLIRT.
  • Reprezentacja BLIRT na targach i konferencjach.
  • Raportowanie oraz prowadzenie bazy danych Klientów.
  • Monitorowanie i raportowanie działań konkurencji.

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia wyższego w kierunku biotechnologicznym lub pokrewnym.
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B.
  • Szerokiej wiedzy z zakresu inżynierii genetycznej, znajomości technik biologii molekularnej oraz dobrej znajomości technik PCR.
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienia na etyczną pracę.
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych i umiejętności komunikacji.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
  • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do częstych podroży służbowych.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Umowę o pracę oraz motywacyjny system premiowy.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produktach i wsparcie ze strony firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.