Ice-Full Sp.  z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Od: Ice-Full Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jedna z największych firm dystrybucyjnych w Polsce centralnej oraz importer marek i alkoholi premium działająca na rynku od ponad 25-ciu lat, zatrudni:

Przedstawicieli Handlowych

do obsługi sklepów specjalistycznych w północnej Polsce (woj. pomorskie).

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy.
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi.
  • Wykształcenie min. Średnie.
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna uzależniona od realizacji celów.
  • Narzędzia pracy (samochód i telefon).