Opis stanowiska pracy

Firma AgroKomplex z Ełku prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Ełk

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych Klientów
- budowanie długofalowych relacji z Klientami
- bieżąca obsługa Klientów na wyznaczonym terenie

Wymagania:
- znajomość technik sprzedaży
- znajomość pakiety MS Office
- min. wykształcenie średnie
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (min. 1 rok)
- mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

Oferujemy:
- szkolenia branżowe
- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia (system prowizyjny)
- samochód, telefon, tablet

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo AgroKomplex to firma zajmująca się kompleksową obsługą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi