CEDC International sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych) u klientów detalicznych oraz w sieciach lokalnych,
  • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych),
  • Obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów i przedstawianie propozycji działań sprzedażowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki,
  • Umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji,
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane: praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w organizacji FMCG,
  • Mile widziane: wiedza z zakresu standardów merchandisingowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego,
  • Ścieżkę kariery na stanowisku sprzedażowym oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Narzędzia pracy: smartfon, samochód, palmtop, internet,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie i inne benefity
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez wysyłanie swoich CV poprzez formularz.

Czekamy na zgłoszenia do 14.11.2016

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.