Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do grupy Polski HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego Klienta, działającego w branży artykułów gospodarstwa domowego, poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Częstochowa/Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z nowymi klientami (GDO, duże sieci);
  • Prowadzenie działań marketingowych mających na celu promocję firmy oraz oferowanych przez nią produktów a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;
  • Realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów firmy;
  • Doradztwo techniczne i negocjacje w zakresie oferowanych produktów;
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta;
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy z dużymi sieciami handlowymi, hurtowniami, sklepami wielkopowierzchniowymi;
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (i/lub włoskiego);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność szybkiego reagowania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywność;

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • pracę w młodym, zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, możliwość awansu;

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-084, ul. Opolska 22. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów o partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi