PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Aifo Group Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

AIFO GROUP jest spółką działającą w branży chłodniczej, oferującą usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową obsługę w zakresie: projektowania, produkcji, dostawy podzespołów do mebli gastronomicznych i chłodniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia

Region: Europa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów firmy
  • utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami firmy
  • analiza potrzeb klienta, prezentacja indywidualnie dobranych rozwiązań

Wymagania:

  • znajomość rynku B2B
  • mile widziana znajomość rynku mebli chłodniczych i gastronomicznych
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • wykształcenie minimum średnie , wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do podróży służbowych (4-5 dniowych)

Oferujemy:

  • pracę w młodym, pełnym pasji zespole
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość oferowanie produktów na najwyższym poziomie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stałe wygrodzenie + miesięczne premie sprzedażowe uzależnione od efektywności pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielne stanowisko pracy

Prezentacja firmy

Aifo Group od 2007 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją podze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting