Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Handlowy
CAŁA POLSKA

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. to młoda, stale rozwijająca się spółka córka niemieckiego producenta łańcuchów RUD Ketten. Stąd też nasze stałe zapotrzebowanie na osoby energiczne, zdeterminowane w działaniu i nastawione na osiągnięcie celu.

Ogólny zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie rozmów handlowych,
- utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
- przyjmowanie i obsługa klientów w siedzibie spółki i w terenie,
- udzielanie dokładnych i wyczerpujących informacji o produktach, towarach i usługach,
- podejmowanie działań mających na celu promowanie i reklamę firmy.

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego (techniczne lub handlowe),
- mobilności i gotowości odbywania częstych podróży służbowych, czynnego prawa jazdy kat. B,
- dyspozycyjności i skuteczności w realizacji wyznaczonych celów,
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
- umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
- uczciwości, odpowiedzialności i operatywności,
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
- szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji,
- niezbędne narzędzia pracy (służbowy: samochód, telefon komórkowy, laptop itp.),
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników, tj. podstawa + prowizja od sprzedaży,
- merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
- przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie wymaganych dokumentów, tj. list motywacyjny oraz CV (przynajmniej z aktualnym zdjęciem, potwierdzeniem posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi