Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami
  • realizowanie strategii i planów sprzedaży
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • nadzorowanie płatności

Wymagania

  • pożądane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży mięsnej/drobiarskiej
  • silna orientacja na osiąganie wyników
  • samodzielność, zaangażowanie i dynamika w działaniu
  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Informacje o ofercie pod numerem : 784-033-236 <br/>P. Dominika Suwalsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 775PLN - 4 927PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi