Przedstawiciel Handlowy

InServices

50-538 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym poszukuje ambitnej osoby chętnej uczestniczyć w budowaniu przedsiębiorstwa. Praca wiąże się z realizacją wymagających zadań w wielu projektach.
Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisku Handlowca.
Zakres obowiązków:
-poszukiwanie nowych klientów,
- kontakt z partnerami biznesowymi ,
- budowanie trwałych relacji z klientami,
-realizowanie wyznaczonych planów,
- tworzenie raportów i analiz związanych z realizowanymi projektami,

Oferujemy:
- ciekawe doświadczenia związane z wieloma branżami
- po okresie próbnym istnieje możliwość podjęcia współpracy w formie umowy o pracę
- biuro położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu (blisko centrum Wrocławia)
- wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom składające się z części bazowej i premii za zrealizowane projekty
- praca w młodym zespole i w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji.

Wymagania

Wymagania odnośnie kandydatów:
- elastyczność w działaniu
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie
- umiejętność pracy zespołowej
- efektywna organizacja czasu pracy
- wymagana praktyczna znajomość procedur aplikowania o środki unijne,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca,
- umiejętność logicznego myślenia,
-prawo jazdy kat.B,

Prezentacja firmy

InServices to przedsiębiorstwo działające w branży doradztwa gospodarcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi