Przedstawiciel Handlowy

New Age HR

40-676 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż usług HR.
  • Oferowanie nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów oraz negocjacje warunków współpracy.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Monitorowanie wyznaczonego rynku pracy.
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach oraz udział w spotkaniach handlowych.
  • Prowadzenie i weryfikacja bazy danych, raportowanie prowadzonych działań.
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B.
  • Uczciwości i lojalności.
  • Umiejętności pracy samodzielnej i rozwiązywania problemów.
  • Odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności, umiejętności negocjacji.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziane doświadczenie jako PH w branży HR.

OFERUJEMY:

  • Elastyczny system pracy. Stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów.
  • Samochód , laptop , telefon.
  • Wynagrodzenie: podstawa 1500 netto + prowizja ( od 10% do 30 %).
  • premie kwartalne za wykonanie targetów.
  • Rozpoczęcie współpracy od 03.11.2014r.

Wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia - WARUNEK KONIECZNY !

Prezentacja firmy

New Age HR to innowacyjna agencja rekrutacyjna, łącząca zaawansowane tec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wysoka prowaizja oraz premie kwartalne.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi