Opis stanowiska pracy

Euforia Sp. z o. o. dystrybutor produktów i narzędzi do stylizacji paznokci na terenie małopolski, poszukuje pracowników na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Praca na terenie woj. małopolskiego, powiaty: olkuski, krakowski, chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, myślenicki i suski. Preferowane osoby mieszkające w pobliżu miast: Olkusz, Chrzanów, Wadowice, Myślenice, Oświęcim.

Do obowiązków Przedstawiciela Handlowego będzie należało:

regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży detalicznej,
utrzymywanie obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
organizacja czasu pracy,
raportowanie bieżących wyników pracy.

Kandydatom oferujemy:

Stałe zatrudnienie.
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny,
Niezbędne narzędzia pracy.
Szkolenia produktowe.
Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Wymagania

Zamiłowanie do handlu.
Prawo jazdy kat. B.
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę.
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, oraz znajomość branży kosmetycznej.

Prezentacja firmy

Autoryzowany dystrybutor produktów marki Słowianka Nail Trends na woj. m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi