Przedstawiciel Handlowy

F.H.U. Szpieg s.c.

30-702 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : Kraków i okolice

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników wykonywanej pracy
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon) , po okresie próbnym
Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na e.maila
w tytule PH

Wymagania

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Aktywne prowadzenie działań handlowych
Obsługa klientów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie relacji z aktualnymi
Reprezentowanie firmy i wizytowanie klientów
Organizowanie i prowadzenie negocjacji handlowych
Realizowanie wyznaczonych celów
Bieżące raportowanie swojej pracy przełożonym
Idealni kandydaci powinni spełniać poniższe wymagania:
Dobra znajomość rynku spożywczego / mięso , ryby, owoce morza /
Posiadanie własnej aktywnej bazy klientów
Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy
Umiejętności nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania relacji z klientami
Determinacja i efektywność w pracy, zdolności organizacyjne
Znajomość obsługi komputera, i programów Microsoft Office
Prawo jazdy kat. B i praktyka prowadzenia samochodu

Prezentacja firmy

Sklep Detektywistyczny SZPIEG to nowoczesny i profesjonalny salon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż