Przedstawiciel handlowy z j. francuskim (KAM)

ERS|Defines positive change

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby, która obejmie opiekę nad klientami z rynków francuskojęzycznych na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy na rynki francuskojęzyczne
Miejsce pracy: Kraków

W razie zainteresowania ofertą proszę o przesłanie swojego CV. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wyjaśnię wątpliwości! Poniżej zamieszczam szczegóły oferty:

Obowiązki:
● Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych;
● Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
● Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi;
● Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;
● Budowanie trwałej dystrybucji oraz realizacja założonych planów sprzedażowych;
● Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM;
● Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Klient oferuje:
● Umowę o pracę na pełen etat;
● Wynagrodzenie + atrakcyjny premie;
● Narzędzia pracy: laptop, telefon;
● Udział w szkoleniach i targach zagranicznych.

Wymagania

Wymagania:
● Biegła znajomość w mowie i piśmie j. francuskiego- warunek konieczny;
● Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego;
● Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
● Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych;
● Doświadczenie zawodowe w sprzedaży;
● Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym);
● Dobra znajomość obsługi komputera;
● Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
● Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź oświetleniowej będzie dodatkowym atutem (jednak nacisk kładziemy na doświadczenie w sprzedaży i znajomość języka)

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez MyNetwork Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 17/2, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Grupy MyNetwork oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8842

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjne premie od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi