Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy JIW Profile Sp. z o.o. specjalizującej się w dostarczaniu usług z zakresu opieki informatycznej dla firm poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Wrocław

Opis stanowiska pracy:
• zawieranie umów o świadczenie usług Outsourcingu IT na terenie miasta Wrocław z Klientami Biznesowymi,
• opieka nad obecnymi Klientami Firmy,
• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania Klientów (telemarketing, spotkania z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych),
• dbałość o wizerunek Firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami,
• monitorowanie rynku.

Oferujemy:
• wysokie zarobki uzależnione od wyników sprzedaży,
• premie motywacyjne za realizację planów sprzedażowych
• elastyczne godziny pracy i swobodę działania,
• umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza
• pracę w szybko rozwijającej się branży IT,
• pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w młodym zespole, przyjazną atmosferę

Wymagania

• silna motywacja do osiągania stawianych celów,
• wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista,
• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami,
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów Biznesowych,
• dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B lub Door-to-Door na stanowisku przedstawiciela handlowego (specjalisty ds. sprzedaży, specjalisty ds. handlowych), agenta ubezpieczeniowego, finansowego etc.,
• wykształcenie minimum średnie,
• samodyscyplina i samodzielność,
• komunikatywność,
• prawo jazdy kategorii B
• własny samochód

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych, tekst jednolity: Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Usługi informatyczne dla Firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż