Przedstawiciel Handlowy - Województwo Śląskie, Świętokrzyskie, Małopolskie i Podkarpackie

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.

64-320 BUK, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień
- Opracowywanie ofert handlowych,
- Uzgodnienia techniczne,
- Prowadzenie indywidualnych spraw klientów,
- Obsługa i budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
- Praca na terenie województw: śląskie, świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży,
- Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)
- Wysoki stopień zaangażowania w pracę
- Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej
- Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Działamy w branży od 2003 roku. Zajmujemy się produkcją zbiornikó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi