Przedstawiciel Handlowy - woj. dolnoślaskie

Anbi-Tech s.c.

32-300 Olkusz, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży produkcji detali z metali i tworzyw sztucznych metoda obrobki skrawaniem.

- Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych w regionie
- Obsługa przed- i posprzedażowa klientów (budowanie długofalowej współpracy),
- Planowanie działań sprzedażowych i raportowanie ich realizacji,
- Umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie.
- Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Wymagania

- Doświadczenie w branży
- Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Duża samodzielność w działaniu,
-Wynagrodzenie składające się z części stałej i ruchomej (uzależnionej od wyników sprzedażowych
- Orientacja na zadania (wyniki)

Prezentacja firmy

Główny profil działalności naszej firmy stanowi produkcja detali ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji