Przedstawiciel Handlowy w zakresie soczewek okularowych - Polska Północno-Wschodnia

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji i lidera na rynku optyki oftalmicznej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w zakresie soczewek okularowych - Polska Północno-WschodniaMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Współpraca z klientami firmy (zakłady i sieci optyczne), opieka nad istniejącym portfolio Klientów oraz zdobywanie nowych
  • Promowanie istniejących produktów firmy oraz wprowadzanie na rynek nowych
  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie szkoleń i doradztwa u Klienta dotyczących różnych obszarów współpracy
  • Wdrażanie działań marketingowych
  • Sporządzanie raportów i analiz w zakresie sprzedaży i marketingu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą  w branży optycznej (B2B lub sprzedaż stacjonarna)
  • Znajomość branży optycznej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomości komputera – środowisko MS Office (bieżąca praca w PowerPoint,  MS Excel)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne (sprawna i szybka analiza rynku, wyciąganie wniosków, synteza danych)
  • Samodzielność w działaniu i wychodzenie z własną inicjatywą w relacjach z Klientem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dojrzałe i partnerskie podejścia do Klienta
  • Profesjonalizm i rzetelności w działaniu
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuczęściowe (podstawa+prowizje)
  • Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie specjalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.