Przedstawiciel Handlowy w firmie Importuj z Nami

Doradztwo i Organizacja Sieci Handlowych

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Importuj z Nami poszukuje Przedstawiciela Handlowego

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmujemy się kompleksową obsługą importu towarów z państw azjatyckich, kontrolami towarów oraz spedycją morską i lotniczą.
Naszym głównym obszarem działania są Chiny.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszych stronach:

www.importujznami.pl,
www.raportzchin.pl,
www.transportzchin.com.

Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialny za:
• organizację spotkań i docieranie do potencjalnych kontrahentów w dedykowanym rejonie, w celu nawiązania współpracy;
• przygotowywanie oraz realizację zadań związanych z finalizacją procesu importu;
• obsługę zleceń w zakresie transportu morskiego oraz lotniczego;
• aktywną współpracę z działem operacyjnym;
• budowę bazy danych.

Wymagania

Poszukujemy osób, które czują się doskonale w relacjach międzyludzkich, są odważne, odpowiedzialne i sumienne. Przedstawiciel Handlowy w firmie Importuj z Nami powinien wykazywać się kreatywnością, zaangażowaniem w działania oraz rozwiniętymi umiejętnościami handlowymi. Mile widziane doświadczenie w pokrewnej branży. Nie wymagamy doświadczenia z zakresu obsługi celnej.

Dodatkowe wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego,
• warunek konieczny, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• narzędzia pracy (telefon, komputer, nowy samochód służbowy),
• prywatne pakiety medyczne i socjalne,
• sympatyczną atmosferę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość odbywania podróży zagranicznych,
• pracę pełną ciekawych wyzwań.

Warunki zatrudnienia:
• okres próbny, po którym istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających aktualne oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co jest niezbędne dla celów rekrutacyjnych. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

www.importujznami.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi