Opis stanowiska pracy

FIRMA VERTEX SA, JEDEN Z LIDERÓW RYNKU TECHNIK OSŁONOWYCH, POSZUKUJE KANDYTATÓW DO PRACY NA STANOWISKO :

Przedstawiciel Handlowy w Dziale Eksportu

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku w segmencie B2B
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat „B”
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • silne nastawienie na realizację założonych celów
  • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • sumienność i zaangażowanie

Zadania:

  • badanie potrzeb Klientów i dostosowywanie oferty handlowej
  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach niemieckojęzycznych
  • udzielanie porad i wsparcia kluczowym Klientom
  • prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych
  • utrzymywanie założonych wyników sprzedażowych
  • raportowanie wyników do Dyrektora Sprzedaży

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży

Miejsce pracy:

Rynek Niemiecki

Poszukiwania województwo:

dolnośląskie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres e-mail:

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)

Prezentacja firmy

Lider w branży technik osłonowych. Firma od 1994 roku zajmuje się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie