PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY SANITARNEJ

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu ogólnopolskim, lidera w branży grzewczej i sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów w salonie oraz w terenie, profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy, przygotowywanie ofert handlowych oraz realizację założonych planów sprzedaży, a także utrzymywanie dobrych i długofalowych relacji z Klientami.

Wymagania:
• wykształcenie min. średniego technicznego
• utrzymywanie kontaktów z branżowymi projektantami
• wysokie umiejętności interpersonalne
• znajomość branży i asortymentu
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość lokalnego rynku branżowego.

Wybranym kandydatom oferujemy:
- możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe, branżowe i miękkie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.