Przedstawiciel handlowy w branży inżynierii sanitarnej

Spectare s.c.

Warszawa/Radzymin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Spectare Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:
- wyszukiwanie potencjalnych i pozyskiwanie nowych klientów,
- tworzenie i prezentowanie ofert,
- monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji,
- identyfikacja potrzeb klienta,
- podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy,
- organizowanie i prowadzenie negocjacji handlowych.

Obszar działania:
- Radzymin, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Nieporęt, Ząbki, Marki, Dąbrówka, Serock i okolice.

Oferujemy narzędzia niezbędne do wykonywania tej pracy oraz zapewniamy przeszkolenie wewnętrzne w zakresie usług oferowanych przez firmę.

Wymagania

- czynne prawo jazdy kat. B
- komunikatywność, dyspozycyjność i uczciwość,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania relacji z klientami,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość zagadnień związanych z profilem działalności firmy,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma SPECTARE Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2007. Łączy w sobie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od zawartych umów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi