Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy handlowej z branży budowlanej, szuka pracownika na stanowisko

Zadania:

  • Sprzedaż pokryć dachowych
  • Kontakt z klientami indywidualnymi (głównie domy jednorodzinne) i utrzymywanie relacji
  • Przygotowywanie kosztorysów
  • Praca w terenie

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w branży budowlanej
  • Mile widziane wykształcenie budowlane (oczekujemy umiejętności czytania projektów budowlanych)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowania i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Stałą podstawę wynagrodzenia + premie od sprzedaży

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne