Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

Stal-Krak Sp. z o.o.

Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, małopolskie

Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak istnieje na rynku konstrukcji stalowych od 2005 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie spółka zatrudnia około 200 osób na umowę o pracę w kraju i za granicą. Posiadamy zagraniczny oddział firmy w Niemczech, gdzie świadczymy usługi spawalnicze, elektryczne oraz wykonanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu zbrojenia dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto oferujemy wykonanie oraz montaż stali zbrojeniowej w postaci koszy dla pali oraz ścian szczelinowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów

Stal-Krak Sp. z o.o. – nieustannie rozwijająca się firma poszukuje dynamicznych i komunikatywnych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej – prefabrykacja stali

Teren pracy: Polska południowa

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i analiza ofert producentów i dostawców
  • monitorowanie rynku i cen stali
  • kontakt z producentami i hurtowniami
  • nawiązywanie, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych zleceń i świadczenie konsultacji w ich zakresie
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy
  • wizyty na placach budów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie ( preferowane wyższe budowlane , techniczne )
  • min. 2 lata doświadczenia w branży budowlanej lub innej technicznej najlepiej na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami
  • dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, prezentacyjne i negocjacyjne
  • wysoka samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi programów pakietu Ms Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie o dobrej , ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".