Przedstawiciel Handlowy - urządzenia gastronomiczne

Conrad Company

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma Conrad Company, Kolonia Porosły 55, 16-070 Choroszcz poszukuje przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za sprzedaż urządzeń gastronomicznych na ternie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego i mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

- nawiązywanie i podtrzymywanie trwałych kontaktów z klientami,
- prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
- pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi,
- obsługa i realizacja zamówień,
- dbanie o utrzymanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy,
- dokonywanie systematycznych rozliczeń efektów swojej pracy,
- troska o powierzone mienie firmy,
- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

Osoba starająca się o to stanowisko powinna być dobrze zorganizowana i sumienna.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych związanych z obsługą klientów i sprzedażą bezpośrednią,
- zorientowanie na cele, umiejętność planowania i organizacji własnego czasu,
- wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- silna motywacja i determinacja w działaniu, zaangażowanie w pracę,
- bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych, a w szczególności pakietu MS Office,

Prezentacja firmy

Aktualnie głównymi rodzajami naszej działalności są: sprzedaż profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi