Przedstawiciel Handlowy - Umowa o Pracę

Mediainternet Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą działającą w branży reklamowej, na co dzień zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz różnymi formami reklamy w internecie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren Tarnowa i okolic.

Główne zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi pozycjonowania,
- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi i przyszłymi klientami.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,po okresie próbnym
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus wysoka prowizja),
- narzędzia niezbędne do pracy,
- przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.
- dla najlepszych samochód służbowy.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
- nastawienie na realizację celów
- duża motywacja i samodyscyplina
- znajomość technik sprzedaży
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- wykształcenie minimum średnie
- prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży SEO

Prezentacja firmy

Firma z branży reklama-marketing-public relations.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi