PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - sprzedaż szkoleń lotniczych

AviationConsulting

20-207 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Certyfikowany Ośrodek Szkolenia oraz Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych ATC IATA, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów szkoleniowych firmy, głównie szkoleń z obsługi Bezzałogowych Statków Powietrznych. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w nowej i ciekawej branży, jesteś osobą samodzielną i nie boisz się wyzwań zapraszamy do Naszego Zespołu. Poszukujemy osób z pasją dla których lotnictwo będzie czymś więcej niż tylko pracą.

W zamian za zaangażowanie jesteśmy w stanie zaoferować elastyczne warunki pracy. Możesz pracować w domu lub przychodzić do ciepłego, klimatyzowanego biura w Lublinie.

Twoje wynagrodzenie chcielibyśmy oprzeć o podstawę – ok 2000 zł netto, oraz o prowizję której wysokość uzgodnimy indywidualnie. Po krótkim okresie próbnym (max. 3 msc.) naszą współpracę oprzemy o umowę o pracę.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę dotychczasowych;
 Obsługę sprzedaży produktów firmy i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem;
 Wdrażanie produktów firmy w przedsiębiorstwach klientów;
 Przeprowadzanie prób technologicznych u klientów;
 Nadzór nad fanpage’em Ośrodka;

Wymagania

Miele widziane:
 Świadectwo kwalifikacji, co najmniej UAVO VLOS;
 Doświadczenie w sprzedaży lub praca na podobnym stanowisku;
 Wykształcenie kierunkowe;
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
 Prawo jazdy kat. B;
 Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows;
 Zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej;
 Komunikatywność, orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu;

Prezentacja firmy

AviationConsulting powstała w 2010 r. Od początku swojej działalności sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślone
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria